KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14533192
nr 1453 3192
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Blandteknik, Lejon. Signerad, daterad -10. Mixed media / collage, bildmått: 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 30x35 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:00:39
1/3 20:55:10
300 kr
4/3 00:31:47
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén